Kontakt

Skoro dotarłeś aż tutaj, nie wychodź bez pozostawienia do siebie kontaktu! Wypełnij formularz, wyślij maila bądź zadzwoń. Omówimy z Tobą wszystkie szczegóły i zaproponujemy termin najbliższego kursu.

Napisz do nas
Informacje kontaktowe

Neadoo Digital Polska sp. z o.o.
Matejki 46/5,
60-767 Poznań
[email protected]
+48 730 812 558

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz jakieś pytania, być może znajdziesz na nie odpowiedzi poniżej. Jeśli nie znalazłeś, skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Do usłyszenia!

W jaki sposób mogę zapisać się na kurs?

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy. Nie musisz nawet zmieniać domyślnej treści w polu wiadomości. Zostaw do siebie namiary, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h i znajdziemy dogodny dla Ciebie termin.

Czy mogę odrobić opuszczone zajęcia?

Radzimy nie opuszczać zajęć ale rozumiemy, że istnieją sytuacje losowe. Każdy uczestnik otrzyma od nas materiały podsumowujące każde zajęcia, w celu utrwalenia omawianych materiałów. W przypadku nieobecności taki dokument pomoże Ci nie pozostać w tyle.

W jakiej formie odbywają się zajęcia?

Zajęcia będą odbywały się na platformie Zoom, czyli w formie spotkań online – warto abyś posiadał kamerkę! Lekcje są podzielone na części teoretyczne i praktyczne tak, by pozyskiwana na bieżąco wiedza była wykorzystywana na żywym organizmie – prawdziwej domenie.

Czy mogę poznać dokładny program szkolenia?

Program szkolenia znajdziesz w zakładce „kursy”. Każda tematyka zajęć ujęta jest w ramach godzinowych i rozpisana na mniejsze rozdziały. Więcej szczegółów poznasz już na zajęciach.

Czy zajęcia będzie prowadzić jedna osoba?

Tak. Bardzo zależy nam na swobodnej i otwartej atmosferze podczas zajęć, dlatego też od pierwszego do ostatniego dnia kursu, będziecie mieli do czynienia z jednym z naszych ekspertów SEO.

Czy po kursie będę gotów do pracy w SEO?

Taki jest nasz wzajemny cel! Angażuj się w zajęcia, pochłaniaj wiedzę i zdobywaj umiejętności pod okiem naszego specjalisty. Na końcu szkolenia pomożemy Ci przygotować CV i otrzymasz od nas rekomendację na rynku pracy – między innymi u naszych partnerów biznesowych.

.

Kurs Junior SEO


3 900 zł
  • 96 godz. szkolenia
  • Małe grupy (do 10os.)
  • Lekcje live – online
  • Praca na żywej domenie