Kontakt

Skoro dotarłeś aż tutaj, nie wychodź bez pozostawienia do siebie kontaktu! Wypełnij formularz, wyślij maila bądź zadzwoń. Omówimy z Tobą wszystkie szczegóły i zaproponujemy termin najbliższego kursu.

Napisz do nas
  Informacje kontaktowe

  Neadoo Digital Polska sp. z o.o.
  Matejki 46/3,
  60-767 Poznań
  [email protected]
  +48 730 812 558

  Najczęściej zadawane pytania

  Jeśli masz jakieś pytania, być może znajdziesz na nie odpowiedzi poniżej. Jeśli nie znalazłeś, skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Do usłyszenia!

  W jaki sposób mogę zapisać się na kurs?

  Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy. Nie musisz nawet zmieniać domyślnej treści w polu wiadomości. Zostaw do siebie namiary, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h i znajdziemy dogodny dla Ciebie termin.

  Czy mogę odrobić opuszczone zajęcia?

  Radzimy nie opuszczać zajęć ale rozumiemy, że istnieją sytuacje losowe. Każdy uczestnik otrzyma od nas materiały podsumowujące każde zajęcia, w celu utrwalenia omawianych materiałów. W przypadku nieobecności taki dokument pomoże Ci nie pozostać w tyle.

  W jakiej formie odbywają się zajęcia?

  Zajęcia będą odbywały się na platformie Zoom, czyli w formie spotkań online – warto abyś posiadał kamerkę! Lekcje są podzielone na części teoretyczne i praktyczne tak, by pozyskiwana na bieżąco wiedza była wykorzystywana na żywym organizmie – prawdziwej domenie.

  Czy mogę poznać dokładny program szkolenia?

  Program szkolenia znajdziesz w zakładce „kursy”. Każda tematyka zajęć ujęta jest w ramach godzinowych i rozpisana na mniejsze rozdziały. Więcej szczegółów poznasz już na zajęciach.

  Czy zajęcia będzie prowadzić jedna osoba?

  Tak. Bardzo zależy nam na swobodnej i otwartej atmosferze podczas zajęć, dlatego też od pierwszego do ostatniego dnia kursu, będziecie mieli do czynienia z jednym z naszych ekspertów SEO.

  Czy po kursie będę gotów do pracy w SEO?

  Taki jest nasz wzajemny cel! Angażuj się w zajęcia, pochłaniaj wiedzę i zdobywaj umiejętności pod okiem naszego specjalisty. Na końcu szkolenia pomożemy Ci przygotować CV i otrzymasz od nas rekomendację na rynku pracy – między innymi u naszych partnerów biznesowych.

  .

  Kurs Junior SEO


  3 900 zł
  • 96 godz. szkolenia
  • Małe grupy (do 10os.)
  • Lekcje live – online
  • Praca na żywej domenie